Depilace cukrovou pastou PANDHY´S

 

- ideální délka chloupků na odstranění je 3 – 4 mm
- lze depilovat jakoukoliv část těla (včetně intimních partií - brazilská depilace)
- při pravidelné aplikaci vydrží hladká pokožka až 4 týdny, chloupky dorůstají již tenké
- při pravidelné aplikaci je cukrová depilace téměř nebolestivá
- jedná se o jediný způsob depilace, kdy se chloupky odstraňují po směru růstu
- depilační cukrová pasta PANDHY´S je výhradně ze 100% přírodních materiálů
- je hypoalergenní
- vzhledem k vysoké koncentraci glukózy je antibakteriální
- má teplotu těla, takže na rozdíl od horkého vosku nepálí

 

Již v dávných dobách chtěly být ženy krásné a mít krásně hladkou pokožku, bez chloupků. Dnešní ženy mají k dispozici velmi účinnou metodu na odstranění chloupků – depilaci cukrovou pastou PANDHY´S. Lze odstranit chloupky již 1 - 3 mm dlouhé a chloupky se nepřetrhávají.

Cukrová pasta PANDHY´S je vyrobena ze 100% přírodních materiálů, lze ji dokonce i ochutnat! Depilace cukrovou pastou PANDHY´S je velice citlivá a šetrná metoda a je unikátní v tom, že se chloupky vytrhávají po směru růstu, chloupky proto nezarůstají a netvoří se zanícené pupínky jako po holení. Pokud se vyskytne mírné zčervenání u citlivé pokožky, do několika hodin vymizí. Pokožka vydrží jemná a hladká po dobu 3 - 5 týdnů. S každou další depilací dorůstají chloupky výrazně jemnější a slabší.

Klientky, které mají zkušenosti s depilací teplým voskem, jsou velice mile a příjemně překvapeny, jak je tato metoda šetrná, účinná a téměř nebolestivá. Cukrovou pastu PANDHY´S používáme při teplotě shodnou s teplotou tělesnou, proto nepálí jako vosk. Cukrová pasta PANDHY´S se nelepí k živým kožním buňkám, snadno se odstraní vlažnou vodou a je hypoalergenní.

Depilace cukrovou pastou PANDHY´S je vhodná pro muže i ženy a lze depilovat jakoukoliv partii (jedinou vyjímkou je u mužů, kdy nelze depilovat vousy na tvářích a krku). Při pravidelné depilaci rostou chloupky již jemnější a slabší. Ceny jednotlivých depilovaných partií se pohybují v určitém rozmezí, dle síly a hustoty vašich chloupků. Při prvních 2 – 3 ošetřeních je cena v horní hranici ceníku.

 

Depilace cukrovou pastou PANDHY´S se nedoporučuje:

- vystouplá mateřská znaménka
- rozšíření žil / flebektázie/
- phlebitis
- poraněná pokožka /jizvy, odřeniny/
- spálená pokožka
- bradavice