Depilace jako "pohlazení"

Depilace cukrovou pastou PANDHY´S jako „pohlazení“

 

Složení PANDHY´S - depilační cukrové pasty a gelu je velmi podobné cukrům vašeho těla.PANDHY´S depilační cukrová pasta i gel obsahují 100% přírodních složek, nejsou testované na zvířatech, hmota nezpůsobuje alergické reakce. Je tak přírodní, že ji můžete i JÍST! Vosky obvykle obsahují různé chemické látky a konzervanty. Jiné cukrové pasty zase obsahují kyselinu citrónovou, či oleje a hmota je proto nestabilní - velmi brzy měkne nebo naopak tvrdne. Kromě toho kyselina citrónová stahuje póry, oleje zase znemožní přilnutí k pokožce. Nanášená pasta tak nepronikne do folikulu. Kyselina citrónová také velmi alergizuje pokožku a v neposlední řadě je velmi citlivá na UV záření.

Tělesná teplota - PANDHY´S depilační cukrovou pastu a gel používáme ohřáté na tělesnou teplotu, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení. Vosky se musí ohřát na vysoké teploty, aby hmota fungovala. Tato vysoká teplota může pokožku i popálit a způsobit její poškození. Taková teplota způsobuje také zbytnění folikulu, což ztěžuje samotnou depilaci. Dlouhodobé depilace voskem ničí spodní struktury pokožky, zejména v okolí horního rtu, obočí, mezi obočím - je to jev, který je velmi úzce spojen s tvorbou vrásek.

Nelepí se k živým kožním buňkám - PANDHY´S depilační cukrová pasta a gel se nelepí na živé kožní buňky. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na psoriázu a ekzémy. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.

PANDHY´S depilační pasta nepřetrhává chloupky - zásadou depilace cukrovou hmotou je, že pasta či gel obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou. Při depilaci voskem se asi 20 - 30% chloupků se přetrhne. Při strhnutí papírku některé chloupky nevydrží obrácené vytrhávání a přetrhnou se těsně nad folikulem.

PANDHY´S depilační cukrová pasta i gel - jsou schopné odstranit i krátké chloupky 2 - 3 mm, pasta je schopná odstranit z folikulu i podélně zarostlé chloupky. Při depilaci voskem potřebujete aspoň 5 mm dlouhý porost a takový naroste po 2-3 týdnech.

Absolutně hygienický proces - PANDHY´S depilační cukrová pasta i gel je hypoalergenní. Cukr díky vysoké koncentraci zabraňuje množení bakterií jak na kůži tak i v kelímku. Ve voscích, které antibakteriální nejsou, se bakterie rychle množí, zejména v nádobě.

Snadná aplikace i odstranění - PANDHY´S depilační cukrová pasta a gel, i ostatní masážní cukrové produkty se snadno odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo z jakéhokoliv povrchu. Po ošetření se pokožka klienta nikdy nelepí. Vosk se velmi špatně odstraňuje, často se nedaří jeho likvidace ani ředidlem, prádlo i nábytek mohou být zničené! Máme několik druhů past, aby se každá kosmetička mohla přizpůsobit aktuálnímu stavu počasí, či klimatu ve jejím pracovním prostředí.