Dárkové šeky

Nevíte si rady s dárkem pro Vaše blízké?

  

Darujte krásu, odpočinek a relaxaci ve formě dárkového šeku. Je to vhodný dárek pro každého, stačí jen vybrat ten správný – na manikúru, pedikúru nebo depilaci.

Má maminka suchou kůži na rukou a problémové nehty? Darujte jí úžasnou luxusní manikúru, kdy si odpočine a zrelaxuje u velice příjemného ošetření rukou a nehtů, s blahodárnou masáží rukou až po loket. Navíc se dozví, jak o své ruce a nehty pečovat, aby byly pořád krásné.

Bolí Vašeho přítele za celý den nohy, má otlaky a kuří oka? Darujte mu luxusní péči o nohy, kterou ještě nezažil. Součástí naší pedikúry je nejen odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů a kůžiček, ale i peeling, masáž nohy od plosky až po koleno, maska na nohy a termální zábal. Po této pedikúře klienti odcházejí a mají nohy dle jejich slov „jako miminko“.

Trápí Vaši kamarádku nepříjemné a zarůstající chloupky? Darujte jí depilaci cukrovou pastou PANDHY´S, která je jedničkou mezi depilacemi. Pokožka je po depilaci krásně hladká a postupně přestanou chloupky zarůstat. Cukrová pasta PANDHY´S je ze 100% přírodních materiálů a chloupky dorůstají již znatelně jemnější a slabší.